مغزی امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری

مغزی: امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری تروریسم الجزایر الجزایر

گت بلاگز ورزشی شاگردان کونته قهرمان لیگ برتر شدند ، وست برومویچ 0 – چلسی 1

تیم فوتبال چلسی با پیروزی یک بر صفر مقال میزبانش وست برومویچ قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس شد.

شاگردان کونته قهرمان لیگ برتر شدند ، وست برومویچ 0 - چلسی 1

به گزارش خبرنگار دنیای ورزشگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان، تیم فوتبال چلسی با پیروزی یک بر صفر مقال میزبانش وست برومویچ قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس شد.
تک گل مسابقه در دقیقه 82 زده شد. روی حرکت خوب آزپلیکوئتا و پاس او به محوطه شش قدم، باتشوایی با یک ضربه راحت توانست فاستر را مغلوب کند.
اختلاف شاگردان کونته با این برد با تاتنهام به 10 امتیاز رسید و با توجه به اینکه سفیدپوشان وایت هارت لین 3 بازی دیگر زیاد وقت ندارند، در صورت برد در هر بازی بازهم به چلسی نمی رسند و عملا قهرمانی آبی های لندن رقم خورد.

به این ترتیب سرمربی ایتالیایی آبی پوشان لندن در نخستین فصل مربیگری اش در لیگ برتر جزیره، ششمین قهرمانی چلسی در لیگ برتر انگلیس را به دست آورد.

عبارات مهم : جزیره

آنتونیو کونته چهارمین قهرمانی پیاپی اش در لیگ را به دست آورد( سه بار قبلی با یوونتوس) و به چهارمین مربی ایتالیایی قهرمان لیگ جزیره تبدیل شد. وی همچنین چهارمین مربی ای است که در نخستین فصل حضورش در جزیره قهرمان می شود.

چلسی که پیش از این در فصول 55-1954، 2005-2004، 2006-2005، 2010-2009 و 2015-2014 قهرمان لیگ برتر انگلیس شده است بود، دقیقاً دو هفته دیگر این شانس را دارد تا با غلبه بر همشهری اش آرسنال در بازی فینال جام حذفی انگلیس، دومین جام قهرمانی اش در این فصل را هم کسب کند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: جزیره | انگلیس | انگلیس | قهرمان | چلسی | وست برومویچ | لیگ جزیره | کونته

شاگردان کونته قهرمان لیگ برتر شدند ، وست برومویچ 0 - چلسی 1

شاگردان کونته قهرمان لیگ برتر شدند ، وست برومویچ 0 – چلسی 1

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog