مغزی امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری

مغزی: امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری تروریسم الجزایر الجزایر

گت بلاگز ورزشی شخصیتم طوری نیست زیر بلیت کسی بروم/ با واسطه و دلال تیم گزینش نکردم ، منوچهری

باربکن اسبق تیم استقلال گفت:شخصیتم طوری نیست زیر بلیت کسی بروم و هیچ وقت با واسطه و دلال تیم گزینش نکردم.

شخصیتم طوری نیست زیر بلیت کسی بروم/ با واسطه و دلال تیم گزینش نکردم ، منوچهری

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان امین منوچهری در حین تماشای دیدار استقلال برابر العین در مصاحبه با خبرنگاران در پاسخ به سؤالی در مورد اینکه چه می شود بازیکنی که در استقلال بازی می کرده و در سطح اوج قرار داشته راهی لیگ دسته اول می شود،اظهار داشت:اتفاقاتی در نقل و انتقال رخ داد که در یک کتاب هم نمی توان آن را نوشت. بالای هزار نفر از یک تیم زنگ می زدند و همان ها مانع بستن قراردادم می شدند. شخصیتم طوری نیست زیر بلیت کسی بروم و هیچ وقت با واسطه و دلال تیم گزینش نکردم.

عبارات مهم : جدایی
وی در مورد جدایی اش از تیم سپاهان گفت: اعتقاد دارم عالی ترین دوران فوتبالم را در تیم سپاهان سپری کردم ولی کادر فنی اعتقاد چندانی به من نداشت. دیدید در نهایت خود عبدالله ویسی هم از این تیم جدا شد. نهایت کم لطفی در حق من انجام شد. در شرایطی که عالی ترین گل ها را می زدم وقت بازی به من را ندادند و مجبور به جدایی شدم.

مهاجم سابق استقلال در مورد اینکه آیا می تواند روزی به این تیم بازگردد، تصریح کرد:خیلی دوست دارم دوباره این اتفاق تکرار شود. برگشتن به سطح بازی در تیمی مثل استقلال بسیار سخت است در ضمن ارتباطات بسیار نیرومند می خواهد که این کارها از عهده من خارج است.

منوچهری در مورد اینکه آیا از استقلال جدا شد،پاسخ داد: خیلی تلاش کردم و با شرایط مشکل با علاقه علاقه فراوان به تیم محبوبم آمدم. ولی متاسفانه در نیم فصل با بد شانسی مجبور به ترک این تیم شدم. سرمربی تیممان به من هیچ اعتقادی نداشت از دست من کاری بر نمی آمد تا بتوانم خودم را به وی تحمیل کنم.در آن زمانی که من در استقلال حضور داشتم بازیکنان بزرگی در تیم ما وجود داشتند و همین عنوان باعث شده است بود تا زیاد در ترکیب مهم تیم به میدان نروم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: جدایی | استقلال | تیم سپاهان | امین منوچهری | بازیکن اسبق تیم استقلال | ورزشگاه آزادی | مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا | فصل نقل و انتقالات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog