مغزی امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری

مغزی: امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری تروریسم الجزایر الجزایر

گت بلاگز ورزشی روزهای کابوس وار اهداف پروازی تمامی ندارد

رشته اهداف پروازی با پرسشها زیادی مواجه است و برنامه ای جهت برطرف این پرسشها وجود ندارد.

روزهای کابوس وار اهداف پروازی تمامی ندارد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛رشته اهداف پروازی این روزها حال و روز خوشی ندارد و با وجود اینکه این رشته ورزشی طرفداران بی شماری در سراسر کشور دارد و هر سال ورزشکاران زیادی در مسابقه های کشوری شرکت می کنند ولی چندان مورد توجه فدراسیون نشینان نیست و در سایه رشته هایی همچون تفنگ و تپانچه قرار گرفته است.
این رشته ورزشی سال 96 را با لغو اعزام به مسابقه های جهانی و برون مرزی شروع کرده است.

عبارات مهم : اسلامی

مهم ترین رویدادی که ورزشکاران اهداف پروازی در سال تازه پیش رو داشتند مسابقه های جهانی قبرس بود که هر سال اعزام می شدند ولی امسال با وجود اینکه تیراندازان جهت شرکت در این مسابقه ها خود را آماده کرده بودند و از آخرهای سال گذشته در اردو بودند، اعزام آنها به این رقات ها لغو شد که موجب اعتراض بسیاری از ورزشکاران این رشته شد تا جایی که علی حافظی ملی پوش تیراندازی در اعتراض به این عنوان از تیم ملی خداحافظی کرد.
پس از اینکه اعزام تیراندازان به مسابقه های جهانی لغو شد مناسبت دیگری که ورزشکاران پیش رو داشتند بازی های همبستگی کشور های اسلامی به میزبانی باکو در کشور آذربایجان بود.که طبق اعلام کمیته ملی المپیک 12 سهمیه به رشته تیراندازی تعلق گرفت.در ابتدا قرار بود فدراسیون در 3 رشته تفنگ ،تپانچه و اهداف پروازی تیراندازانی اعزام کند و محمد حسین پرورش نیا رکورد دار این رشته در ماده تراپ به همراه مربی خود گزینه اعزام به همراه دیگر تیراندازان به بازی های کشور های اسلامی بود ولی هنگامی که لیست تیراندازان اعزامی به بازی های کشور های اسلامی اعلام شد نامی از تیرانداز اهداف پروازی نبود و هر 12 سهمیه به ورزشکاران تفنگ و تپانچه تعلق گرفت.
مسئولان تیراندازی در این باره می گویند مدارک مورد نیاز تیرندازی اهداف پروازی جهت اعزام به این بازی ها دیر به دستشان رسیده است.
اما این دلایلی بهانه ای بیش نیست اگر فدراسیون در اعزام تیرانداز اهداف پروازی جدیت مورد نیاز داشت شرایط را فراهم می کرد تا ملی پوش اهداف پروازی نیز به همراه دیگر تیراندازان در این مسابقه شرکت کند.
شرایط نابه سامان در اهداف پروازی فقط به لغو اعزام ها محدود نمی شود حتی ورزشکاران این رشته تیراندازی در برگزاری اردو ها نیز با مسئله رو به رو هستند به طوری که هیچگاه اردو های منسجم ندارند و با کمبود امکانات رو به رو هستند.
با وجود این پرسشها جایگاه این رشته اهداف پروازی در ورزش کشورمان کجاست و آیا در مقایسه با دیگر رشته تیراندازی چندان مورد توجه مسئولان نیست و تیراندازان هر لحظه باید از لغو اردوها و اعزام به مسابقه های گلایه مند باشند که باعث دلسردی ورزشکاران می شود به نظر می رسد اراده مورد نیاز جهت برطرف پرسشها اهداف پروازی وجود ندارد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اسلامی | مسابقه | تیراندازی | ورزشکاران | فدراسیون تیراندازی | بازی های کشور های اسلامی | لغو اعزام تیراندازان به قبرس | حافظی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog