مغزی امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری

مغزی: امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری تروریسم الجزایر الجزایر

گت بلاگز وب‌گردی مسافران چگونه از پیش‌بینی آب‌وهوایی مطلع شوند

مسافران می‌توانند با یک تماس تلفنی کوتاه و یا ارسال پیامک از اوضاع آب‌وهوایی جاده‌ها و شهر مورد نظر خود به طور کامل آگاه شوند.

مسافران چگونه از پیش‌بینی آب‌وهوایی مطلع شوند

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، بسیاری از مردم در روزهای نهایی هفته و در ایام تعطیل به تفرجگاههای حاشیه شهرها، جنگلها و کنار نهرها و رودها می روند تا ساعتی را در آرامش کنار خانواده به استراحت و تفریح بپردازند.
اما این تفریح و تفرج در کنار نهرها و رودها در بعضی ایام سال همانند بهار و پاییز با خطراتی همراه است و بارانهای سیل آسا در زمانی اندک می تواند خسارات جبران ناپذیری به تفریح کنندگان وارد آورد.

عبارات مهم : شماره

بارشهای موسمی بهار غالباً به صورت رگبار و با شدت اوج همراه است که می تواند موجب بروز آبگرفتگی در معابر و سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها شود.
به همین باعث توصیه می شود تا در ایام بهار و به خاص روزهای بارانی هموطنانی که جهت تفریح و تفرج به کنار رودها رهسپار می شوند حتی الامکان از برپایی چادر در کنار رودخانه ها و نهرها خودداری کنند.
همچنین کارشناسان شرکت هواشناسی توصیه هایی را در روزهای بارانی و بهاری به مسافران دارند و به آنها تاکید می کنند که حتماً قبل از عزیمت و بازگشت از مسافرتهای کوتاه یا طولانی اوضاع راهها، بزرگراه ها و جَوی را جویا شوند.
مسافران می توانند قبل از عزیمت به سفر و یا پیش از بازگشت به طور کامل از اوضاع آب و هوایی و بارشها مطلع شوند و با این کار به سفری بی خطرتر مبادرت ورزند.
شماره تلفن ۱۳۴ به عنوان هواگوی یا گویای هواشناسی به طور ۲۴ ساعته پاسخگوی هموطنان خواهد بود؛ همچنین هموطنانی که قصد سفر و یا بازگشت از مسافرت را دارند می توانند نام شهر یا منطقه مورد نظر خود را جهت شماره ۲۰۱۳۴ پیامک کنند که بدهید ترتیب اوضاع آب و هوایی شهر مورد نظر جهت مخاطب ارسال خواهد شد.
منبع: تسنیم
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: شماره | همراه | بازگشت | مسافران | رودخانه | کنار رودخانه | هواشناسی | تماس تلفنی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog