مغزی امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری

مغزی: امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری تروریسم الجزایر الجزایر

گت بلاگز اخبار پزشکی بروز عارضه پوستی و تنفسی ، مردم از عوارض«سنگ مرداب»خبر ندارند

سرپرست واحد نظارت و ارزیابی فرآروده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به عوارض خطرناک استفاده از «سنگ مرداب» جهت جلوگیری از تعریق و بوی بد بدن، هشدا

بروز عارضه پوستی و تنفسی ، مردم از عوارض«سنگ مرداب»خبر ندارند

مردم از عوارض«سنگ مرداب»خبر ندارند/ بروز عارضه پوستی و تنفسی

عبارات مهم : محصول

سرپرست واحد نظارت و ارزیابی فرآروده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به عوارض خطرناک استفاده از «سنگ مرداب» جهت جلوگیری از تعریق و بوی بد بدن، هشدار داد.

دکتر روزیتا خوئینی در گفتگو با مهر، با اشاره به استقبال مردم از سنگ مرداب جهت جلوگیری از تعریق شدید و بوی بد بدن، گفت: این سنگ از پودر کردن سنگ نقره به دست می آید که اغلب در عطاری ها به فروش می رسد که البته فروش آن در مترو هم دیده شده است است.

وی در ارتباط با عوارض خطرناک استفاده از این ماده معدنی، افزود: هنگامی که سنگ نقره پودر می شود، فلزات سنگینی دارد که ۷۰ درصد آنها را اکسید سرب تشکیل می دهد که بسیار خطرناک است.

بروز عارضه پوستی و تنفسی ، مردم از عوارض«سنگ مرداب»خبر ندارند

خوئینی با اشاره به جذب این ماده معدنی از طریق پوست به بدن، گفت: استفاده از این ماده معدنی جهت بدن خیلی خطرناک هست، هر چند در جلوگیری از تعریق و بوی بد بدن موثر هست. اما، باعث حساسیت پوستی، چشمی و تنفسی می شود و بافت لثه، سیستم عصبی مرکزی، خون و کلیه ها را ترساندن می کند.

وی با تاکید بر اینکه این محصول که به صورت غیر مجاز عرضه می شود مورد تایید وزارت بهداشت و شرکت غذا و دارو نیست، افزود: وجود فرآورده ای به این شکل، به هیچ وجه مورد تایید نیست و مردم باید دقت داشته باشند که محصولات سلامت محور دارای مجوز وزارت بهداشت و برچسب اصالت، را تهیه کنند.

سرپرست واحد نظارت و ارزیابی فرآروده های طبیعی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به عوارض خطرناک استفاده از «سنگ مرداب» جهت جلوگیری از تعریق و بوی بد بدن، هشدا

سرپرست واحد نظارت و ارزیابی فرآروده های طبیعی، سنتی و مکمل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، ادامه داد: هنگامی که یک محصول و فرآورده ای که در جعبه ای که فقط یک شماره تلفن روی آن نوشته شده است هست، به فروش می رود، مشخص است که نباید مورد استفاده قرار گیرد.

وی تاکید کرد: وقتی، عوارض و خطرات یک محصول زیاد از فایده های آن هست، ما به هیچ وجه استفاده از آن را توصیه نمی کنیم.

واژه های کلیدی: محصول | مرداب | پزشکی | جلوگیری | محصولات | استفاده | عوارض خطرناک | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog