مغزی امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری

مغزی: امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری تروریسم الجزایر الجزایر

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نگاه‌های سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد / ابتکار

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور راجع به صحبت زنان در نماز جمعه گفت: نگاه و سلیقه سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد، متاسفانه برخوردهای سیاسی ص

نگاه‌های سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد / ابتکار

ابتکار : نگاه های سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد

عبارات مهم : سیاسی

معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور راجع به صحبت زنان در نماز جمعه گفت: نگاه و سلیقه سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد، متاسفانه برخوردهای سیاسی صورت می گیرد باید کسانی که مسئولیت دولتی دارند مخصوصا زن ها در این جایگاه قرار بگیرند و صحبت کنند.

معصومه ابتکار در گفت وگو با ایلنا، راجع به آخرین اوضاع پرونده معترضان به حجاب گفت: طبق آخرین پیگری که از مراجع ذی ربط داشته ام زیاد این زنان و دختران آزاد شده است اند البته مواردی هم هنوز وجود دارد که ما پیگیر آن هستیم.

وی راجع به ادعای کشته شدن یکی از زنان پیرو دراویش در جریان حوادث اخیر بیان کرد: در این مورد اطلاعی ندارم.

نگاه‌های سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد / ابتکار

معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری راجع به تکذیب دیدارش با یکی از مراجع گفت: خبر به آن شکلی نبود که یکی از خبرگزاری ها منعکس کرده بود ما از آن ها خواستیم خبر را اصلاح کنند و بیانیه ای هم در این باره دادیم باید بازتاب اخبار درست صورت بگیرد.

وی راجع به این که زن بازیگری در شهرستان اردکان به عنوان پیش نماز جمعه پشت تریبون قرار می گیرد ولی از معاون مدیر جمهور در همین شهرستان در پشت همین تریبون جلوگیری می شود، عنوان کرد: نگاه و سلیقه سیاسی در این خصوص وجود دارد، متاسفانه برخوردهای سیاسی صورت می گیرد باید کسانی که مسئولیت دولتی دارند مخصوصا زن ها در این جایگاه قرار بگیرند و صحبت کنند.

معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور راجع به صحبت زنان در نماز جمعه گفت: نگاه و سلیقه سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد، متاسفانه برخوردهای سیاسی ص

ابتکار ادامه داد: البته در شهرهای دیگر به عنوان کسی که پیش خطبه های نماز جمعه را می خواند حضور داشتم، به عنوان نمونه در شهرستان پیشین که یک شهرستان اهل سنت است صحبت کرده ام و یا در روز محیط زیست در یک کلیسا صحبت کرده ام باید نگاهمان جهت صحبت زن هایی که مسئولیت دولتی دارند در پیش خطبه های نماز جمعه سیاسی نباشد.

وی درخصوص این که گفته می شود معاون امور زنان و خانواده مدیر جمهور همچنان دغدغه محیط زیست دارد و شاید جا به جایی او با زن مولاوردی کار اشتباهی بوده هست، گفت: این جابه جایی تصمیم آقای مدیر جمهور است ما باید تلاش کنیم در جایگاهی که قرار داریم، خدمت کنیم.

ابتکار تاکید کرد: محیط زیست بحثی نیست که از آن فرار کنیم، شرایط زمین بسیار آسیب پذیر است من علاوه بر مسئولیت دولتی که دارم یک هویت شخصی دارم و آن این است که به محیط زیست فکر می کنم و نسبت به آن دغدغه دارم.

نگاه‌های سیاسی راجع به صحبت زنان در نماز جمعه وجود دارد / ابتکار

وی با اشاره به این که در دولت پرسشها زنان مرتب مطرح می شود، گفت: این عنوان هم مطرح است که مهاجرت های بسیاری در حال اتفاق افتادن است همین مهاجرت ها می تواند آسیب های بسیاری جدی به زنان وارد کند.

واژه های کلیدی: سیاسی | خانواده | ریاست جمهوری | معصومه ابتکار | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog