مغزی امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری

مغزی: امنیت روسیه سایبری مقابله همکاری تروریسم الجزایر الجزایر

گت بلاگز اخبار حوادث 100 ضربه شلاق و 2 سال تبعید مجازات پسر هوسران

دختر جوان که در آشنایی تلگرامی با جوان فرش فروشی، او را جهت متراژ اتاق‌ها به منزل دعوت کرده بود، در حمله شیطانی این پسر مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

100 ضربه شلاق و 2 سال تبعید مجازات پسر هوسران

عبارات مهم : مجازات

دختر جوان که در آشنایی تلگرامی با جوان فرش فروشی، او را جهت متراژ اتاق ها به منزل دعوت کرده بود، در حمله شیطانی این پسر مورد آزار و اذیت قرار گرفت.

به گزارش کشور عزیزمان ایران ؛ 7 اسفندسال گذشته دختر 21 ساله ای به نام «رؤیا» به اداره پلیس رفت و از داستان هولناکی پرده برداشت. او به مأموران گفت: چند ماه پیش از طریق اینترنت با پسر فرش فروشی آشنا شدم و از او خواستم تا جهت متر کردن اتاق پذیرایی به منزل ما بیاید، ولی او هنگامی که متوجه شد کسی در منزل نیست به من حمله کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

با شکایت این دختر جوان پسر فرش فروش به نام «هادی» – 27 ساله – دستگیر شد. با تکمیل تحقیقات این پرونده صبح دیروز متهم جوان که با قرار وثیقه آزاد بود جهت محاکمه در شعبه پنجم دادگاه کیفری حضور یافت و بعد از تقاضای شاکی جهت اشد مجازات او در برابر قاضی «بابایی» مدیر دادگاه و قاضی «تولیت» مستشار این دادگاه ایستاد و گفت: من او را مجبور به این کار نکردم و این خود رؤیا بود که از من خواست به منزل اش بروم. من رابطه را قبول دارم ولی تأکید می کنم اضطراری در کار نبوده است.

100 ضربه شلاق و 2 سال تبعید مجازات پسر هوسران

در آخر این جلسه، قضات با توجه به بیانات شاکی و متهم و با استناد به مدارک پزشکی قانونی، پسر جوان را به یکصد ضربه تازیانه و 2 سال تبعید به یکی از شهرهای دورافتاده در جنوب غرب کشور محکوم کردند.

واژه های کلیدی: مجازات | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog